Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PPKE-JÁK koli jelentkezés...

PPKE-JÁK koli jelentkezés mikor, hogy?

Figyelt kérdés

Tegnap felvettek, és nagyon szeretnék bekerülni a koliba. A Csengery utcai kolit szeretném, de az oldaluk régóta nincs frissítve. Meg alapból sajnos nem tudom ez hogy működik, valaki leírná? Mikortól lehet jelentkezni? Félek, hogy lecsúszok. Milyen papírok kellenek? Elvileg Neptunon kell, de annak a kódját mikor és hogy kapom meg?

Ha valaki válaszol, nagyon hálás lennék!



2017. júl. 27. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az egyetem/kar honlapját vagy facebook oldalát, ha nincs semmi akkor fognak küldeni postán egy csomó levelet szerintem jövőhét elején, abban benne lesz minden. Neptunt is abban kapod meg.
2017. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nézem, de semmi ezzel kapcsolatos információ nincs. AKkor várom a leveleket.

Köszönöm a válaszod!:)

2017. júl. 27. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!