Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül is halasztós...

Van rajtam kívül is halasztós diák? 18/l

Figyelt kérdés
Ti mit fogtok csinálni abban az egy évben?Én dolgozni,meg nyelvvizsgázni.Az bosszant a legjobban,hogy 1 ponttal csúsztam le.:(
2017. júl. 27. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Igaz én nem halasztottam, de egy évet kihagytam, miután az OKJ-s képzést befejeztem, mert kevés volt a pontom. Az egy év alatt megcsináltam két tárgyból viszonylag jó érettségit, és idén felvettek.

Ne keseredj el, van aki 20-23 évesen kezdi az egyetemet.

21/F

2017. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Persze, valószínűleg sokan halasztanak még rajtad kívül. Nekem is van ilyen ismerősöm.


Engem szerencsére idén felvettek, ahová akartam menni, de tavaly én is halasztottam. Az elmúlt egy évben tanultam (készültem az újraérettségizésre), és nagyon sokat pihentem. Nem mondom, hogy nem unatkoztam néha, de nagyon kellemes volt, hogy végre nem kellett mindennap stresszelnem valami hülyeség miatt, hogy nem kellett beállítanom az ébresztőórát, és hogy nem holtfáradtan dőltem be az ágyba napi szinten. :)

2017. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Engem felvettek, csak jelentkezes utan jottem ra, hogy nem az az irany erdekel :/

Igy nem megyek el beiratkozni.

Abban az egy evben pedig ha minden jol megy lenyelvvizsgazok, megcsinalom az emelt szintu magyar erettsegit, dolgozok par helyen es lehet, hogy kimegyek kulfoldre nyelvtnafolyamra. Ezt meg nemtudom :)

Aztan ha sikerul elmegyek szegedre a jogi karra.

Kesobb szeretnek a rendkrsegen dolgozni, ott ahol jogaszokat keresnek :)


18/l

2017. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég aktívan válaszolgatok itt, de valahogy mindig komolyan megsajnálom a hozzád hasonló embereket. Mert bosszantó lehet az az 1-2 pont.


Viszont tényleg ne keseredj el. Mindig az adott szituációdból hozd ki a legjobbat. 19 évesen se leszel elkésve a felvételivel, fogd fel úgy, hogy nyertél 1 évet, amikor dolgozhatsz, tanulhatsz, kicsit jobban koncentrálhatsz az önmegvalósításra stb. És persze ne rágódj azon az 1 ponton.


23/f

2017. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!