Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem vettek fel egyetemre,...

Nem vettek fel egyetemre, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Már érettségi írásbeli megtekintése után tudtam hogy nem fog idén össze jönni. Épp ezért beìratkoztam egy okjs suliba.Mégis most a ponthatárok kihirdetése òta nagyon magam alatt vagyok.S teljesen elment a kedvem a tanfolyamtòl.Esetleg aki hasonlò cipőben járt tudna mesélni?Mennyi idő kellett mire kihevertétek a kudarcot?S aki okjra járt annak milyen volt?

Előre is köszönöm a válaszokat?



2017. júl. 27. 20:04
 1/10 A kérdező kommentje:
*válaszokat!
2017. júl. 27. 20:05
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem dől össze a világ, hidd el. A lényeg, hogy hasznosan töltsd ezt az 1 évet, hogy utólag ne ítéld meg kudarcnak, hogy elmonthasd, hogy na, volt értelme a dolognak. Tanulj, dolgozz, bármi, amiből később hasznod lehet. Ezt neked kell eldönteni. És aztán jövőre ismét megpróbálod.
2017. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Sok OKJ-s szakképzéssel többre mész és többet kereshetsz, mint diplomával. Csak szólok. Nagyon menőn hangzik az egyetem, de pl. abban a városban, ahol én lakom, a legtöbb diplomás bolti eladóként vagy betanított munkásként végzi. Ennyit ér.

Úgyhogy ne keseredj el, jó lesz az az okj, majd meglátod.

2017. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

3-as ne az ilyen 100x túljelentkezett gazdálkodás és menedzsment szakokból indulj ki ja meg a bölcsész is ide tartozik:DD

Ha a munkaerő piacon tényleg kellő dolgot tanulsz ki és értesz is valamit a szakmádból akkor 100% hogy elhelyezkedhetsz vele ezt csak pont az olyanok terjesztik akiknek csak az okj-sikerült:)

2017. júl. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok. És aaaah, hogy nem jött össze. Ahogyan te is, én is csináltam magamnak B tervet de qvara semmi kedvem hozzá.Már kiidegeskedtem magam,tomboltam párszor és most úgy vagyok vele, hogy akkor az Egyetem az nem az én utam. Nekem más lett megírva.
2017. júl. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly előtt engem sem vettek fel. Teljesen magam alatt voltam :D Nekem ár hónap volt a kudarcot kiheverni, de erőt vettem magamon. Beiratkoztam egy 2 éves OKJ-ra, és közben lenyelvvizsgáztam és két tárgyból újraérettségiztem. 1 év múlva felvettek az egyetemre, az OKJ-t abbahagytam. Most leszek másodéves az egyetemen. Ne add fel soha!!!!
2017. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem 2x nem vettek fel. Harmadikra sikerült. Most vagyok harmadéves orvosin. Nekem így két év maradt ki, ami alatt csináltam egy két éves OKJ-t. Én nem bántam meg. Határozott előnyeim származnak belőle az egyetemen. Szerintem teljesen jól jártam így. Persze akkor nekem is nehéz volt feldolgozni.
2017. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok, nembaj, azért a mai nap egy bek*úrást engedélyezek magamnak 😂😂
2017. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen szakra nem vettek fel? Az is sokat számít, biztos tudunk mondani valami konkrét tippet :)
2017. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen szak? és mennyi pontod volt?
2017. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!