Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A középfokú angol nyelvvizsgám...

A középfokú angol nyelvvizsgámat szeretném letenni. Ti hogyan készültetek fel rá? Melyik nyelviskolát ajánlanátok Győrben?

Figyelt kérdés

Olvastam az ingyenes nyelvvizsgáról, aminek lényege, hogy a 35 évnél nem idősebb személyek letehetik utónfinanszírozásos formában a középfokú vagy felsőfokú nyelvvizsgájukat, vagyis utólag kapják vissza a nyelvvizsgára fordított összeget.

[link]



2017. júl. 28. 09:16
 1/2 anonim válasza:

Én így készülök rá: egy héten 3 órát járok tanárhoz, aki egyszerre csak velem foglalkozik(nem csoportos), és nem nyelviskolától van. Otthon átnézem a feladatokat, ha csináltunk, van amikor meg a beszédet gyakoroljuk. Ezeken kívül angolul olvasgatok a neten, zenéket hallgatok, és filmeket nézek, ha kedvem van hozzá. Azt is ajánlották, hogy csináljak meg régebbi ny.vizsga feladatokat, először még nem időre. Én majd ősszel szeretném letenni.

A költségeken még nem gondolkoztunk el. Amit linkeltél, annak az a lényege, hogy később kell kifizetni?

Sok sikert neked is a nyelvvizsgához! :)

2017. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A leírásban úgy szerepel, hogy nekünk kell előre kifizetni a nyelvvizsgával járó költségeket és ha sikerül a középfokú vagy felsőfokú nyelvvizsga, akkor az Új Nemzedék Központnál lehet majd kérni a vizsgadíj kifizetését - vagyis ekkor kapjuk majd meg a vizsga árát.
2017. júl. 29. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!