Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudok ingyenes OKJ tanfoly...

Hol tudok ingyenes OKJ tanfolyamokra jelentkezni?

Figyelt kérdés

Egy csomó oldalt találtam ahol egy lista van hogy milyen képzések vannak. Viszont konkrét oldalt ahol jelentkezni is lehet majdhogynem egyet sem, csak 5-6 olyan szakmával amit nem választanék.

Kifejezetten ingyenes OKJ érdekelne, fizetőset szintén találtam.



2017. júl. 31. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Munkaügyi központon keresztül
2017. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mu kaügyi központban vannak mindig az aktuális régióhoz tartozó hiányszakmák ingyen, de mostanában komoly szakmákat nem támogat a munkaügy, csak ilyen targoncást, kamionost, gumiszerelőt, hulladékgazdálkodót ilyeneket...

Ezen kívül még van a duális képzési rendszer aminek keretein bellül akinek nincs szakmája vagy csak 1 van, jogosult 1 vagy 2 ingyen megszerezhető szakmára felnőttoktatásban...

Google-ben így kersed: nagyobb város/megyeszékhely neve mellé szakképzési centrum

Pl.:

Székesfehérvári szakképzési centrum

Vagy

Duaújvárosi szakképzési centrum

Stb stb.


Az a baj, szarok ezek a honlapok, a legtöbb városnál csak online jelentkezés van, és kevesen találnak rá az oldalakra... így a jelentkező is kevés...

Én így kezdtem asztalosi szakot, szinte mindenki az én hírdetésemmel talált rá a képzésre... mert mikor megtudtam, hogy indul ilyen, de nincs ki a létszám, elkezdtem hírdetni orrba szájba, össze is jött a létszám :)

2017. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De ezek nem gyorstalpaló okj-k, hanem többségében 2 éves esti iskolarendszerü felnőttképzések...

Az én esetemben péntek 14:00-18:00

Szombaton meg egész napos.

2017. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik megye ?
2019. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!