Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Önéletrajzban megemlíthetem...

Önéletrajzban megemlíthetem az érettségi eredményeimet?

Figyelt kérdés

Duális képzéshez kell írnom önéletrajzot egy vállalathoz, viszont semmilyen szakmai tapasztalatom nincs, és versenyeken sem vettem részt, hogy tudjak mivel villogni, szóval gondoltam ezt a kimagaslóan jól sikerült érettségi eredményekkel tudnám kompenzálni. Interneten néztem mintákat, sehol se látom, hogy megemlítenék bárhol az érettségit.


Gáz, ha én beleírom?



2017. aug. 3. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Ha nagyon jó, például csupa ötös, akkor beleírhatod, de szerintem nincs sok jelentősége.
2017. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne írd bele..
2017. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért ne?
2017. aug. 3. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Felnőtt ember ilyesmit nem ír bele, mert érdektelen. Ha munkaerőt keresel, akkor teljesen felesleges adat az osztályzat, az OKJ és főiskolai eredmény se érdekel senkit. Inkább arra utal, hogy az illetőnek fingja sincs a hivatalos önéletrajz megírásáról, a terjengős írásokat meg rögtön félreteszik. Tartsd magad a megkövetelt adatokhoz, pl amit az Europass kér. Motivációs levélbe se írj ilyesmit, szorítkozz a szakmai hangvételre.
2017. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!