Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általános műveltségi teszt...

Általános műveltségi teszt mit takarhat egy külföldi egyetemre jelentkezve? (FAM - Metropolitanon keresztül)

Figyelt kérdés

Metropolitan egyetemre jelentkezem idén mert nem lett meg a kellő pontom, és ajánlottak egy kiskapus lehetőséget, hogy pótfelvételi keretein belül bekerüljek. Valami FAM nevezetű külföldi egyetemmel vannak kapcsolatban ahova csak egy általános műveltségi tesztet kell kitölteni, ha azon megfeleltem akkor áttudok jelentkezni a metropolitan alapszakaira. Ez egyébként hivatalos, metropolitan oldalán is fent van.

Érdeklődöm, hogy volt e már valaki hasonló megméredtetésen? Megtudná e osztani a tapasztalatait ? :)



2017. aug. 4. 11:01
 1/10 anonim válasza:

Szia!


Na mit takart?


Most megyek en is...majd udv

2018. júl. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia!


Én is most jelentkeztem rá.

Majd megírod milyen volt?

Köszönöm

2018. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Aki volt már az megmondaná, hogy milyen volt? Mire kell számítani? Köszi!
2018. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nincsnevem8888 válasza:
Valaki tényleg megírná? Köszi
2018. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Engem is nagyon érdekelne egy kis beszámoló róla röviden. Megköszönném, ha elküldenétek akár privátban is!
2018. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hello, Milyen teszt volt? Tudna valaki privát üzenetet írni, engem nagyon érdekelne, még 31-ig lehet jelentkezni.
2019. jan. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Engem is erdekelne!
2019. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A teszt könnyű volt. Én 2017-ben írtam, olyan kérdés is volt benne hogy mi a jelentése a Despacitonak. Mindenféle kérdés van amit egy mai fiatal megtud válaszolni, felvesznek mindenkit aztán átlehet jelentkezni egyből Magyar alapképzésre a lényeg hogy fizesd a drága tandíjat.
2019. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen despacito szintű kérdés nem volt, hatalmas kamu amit irt valaki
2019. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
akinek esetleg nem nagy teher úgy nagy általánoságba leirná hogy kb mire lehet számitani? privátba is akár. köszi
2020. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!