Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a táska elég...

Szerintetek ez a táska elég lesz gimiben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberben 9,-es leszek,most készülünk új iskolatáskát venni,eddig ő a legesélyesebb: [link] Azért választottuk,mert divatos,de mégis elegáns,később is tudom hordani,ráadásul a stílusomnak megfelelő.Viszont ekkora paraméterekkel (320x410x140 mm) és ennyi zsebbel elég lesz a cuccoknak? (még nem tudom,mennyi tankönyvünk lesz)



2017. aug. 5. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Basszus oszinten azt hittem szar lesz de rohadt jol nez ki :D lehet en is rendelek egyet

Amugy szerintem boven eleg, en suliba napi 2 konyvet ha elviszek, itt nem nezik mar

2017. aug. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát kössz... :D Egyébként találtam kettőt olcsóbban:1., [link]


2., [link]


És még van ez is,még nem döntöttem el,melyik legyen: [link]

2017. aug. 5. 10:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát valaki elfér kézitáskában is gimiben, én egyetemre is hátizsákkal járok, mert nekem kényelmesebb - pedig oda tényleg elég 2 könyv. Sulitól is függ amúgy, az én gimimben komolyan szóltak ha hiányzott felszerelés például, egyest is volt aki adott érte, szóval én mindig minimum 5-6 könyvet és ugyanennyi füzetet vittem, ennél nagyobb táska kellett. De tényleg gyönyörű :)
2017. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a választ! :)
2017. aug. 7. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Dik, a Madridista :D
2017. aug. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,lehet,hogy én vagyok a hülye,de ezt nem értem ><
2017. aug. 29. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:
A hozzászólásod első linkjében Realos tolltartók voltak (most vettem észre, hogy egy Manchesteres is van :D)
2017. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!