Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus Közgáz gólyatábor/GTK...

Corvinus Közgáz gólyatábor/GTK gólyatábor tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nektek milyen feladatok voltak a gólyatáborban? Mit kell vinni?Lesz-e lehetőségem piát venni ott vagy vigyek nagyobb mennyiségben?

Olvastam, hogy néhány éve szigorítottak rajta úgyhogy évet is írjatok légyszi



2017. aug. 6. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ivós játékokon kivül csak venni lehet piát. Tehát nincs ingyen. Szép összegeket lehet otthagyni. Azt h lehet e vinni piát, hát nem tudom...


én nem voltam :) Csak hallottam ezt-azt. Pontos feladatakat jobb ha nem tudsz, mert akkor nem ér meglepetésként :)

Amúgy semmi sem kötelező, szóval ne parázz ezen

2017. aug. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nagyon nagyon jó, a piát érdemes vinni, de nem muszáj hatalmas mennyiségeket. valamennyit fogsz kapni, főleg ha részt veszel az ivós progikon ;) amúgy ha veszel se drága nagyon

perverz és szexuális feladatok nincsenek elvileg, meg van ebből a szempontból kötve az öcsisek keze, a többi feladatban pedig teljesen opcionális a részvétel, nagyon sokan vannak akik csak berúgni és bulizni jönnek le, de szerintem megéri mindenben részt venni, úgy sokkal nagyobb élmény és a feladatok azért vannak, hogy ismerkedjetek és jól érezzétek magatokat :)

melyik szakra mész amúgy? ha kell bármi segítség nyugodtan írj üzenetet

2017. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

kereskedelem és marketing szakra megyek

2017. aug. 7. 19:56
 4/5 anonim válasza:
Vinni is lehet, meg venni is. Nyilván limitált budzsé van a szervezők kezében, meg sokan is lesztek, szóval arra ne számíts, hogy ingyen az ivós játékokból fogsz berúgni. Az árak egy tök átlag kocsma árainak felelnek meg, de mivel 5 nap az esemény, nyilván csak rajtad múlik, hogy otthagysz-e egy vagyont alkoholra. De senki nem fog rád szólni, ha előkapsz a táskádból egy üveg vodkát és inkább azt iszod, mint hogy vennél. Viszont ha dohányzol, akkor abból vigyél eleget, mert ugye azt nem árulhatnak és a tábor területét pedig nem lehet elhagyni. Egy éve voltam gt-ben :)
2017. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és annyi, hogy a tábor területét tényleg TILOS elhagyni, szóval inkább vegyél piát meg cigit, mert ott már nem tudsz (meg pénzt se felvenni)
2017. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!