Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti ilyen helyzetben átiratkozn...

Ti ilyen helyzetben átiratkoznátok másik egyetemre?

Figyelt kérdés

Most volt az első évem, de nekem elegem van. Anyámék nem hagynak békén.

Már most azon pánikol, hogy biztos meg fogok bukni. Szószerint nincs egy nyugodt napom tőle.

Már azt is felvázolta, hogy nevelési tanácsadóva visz és ilyenek. Évközben is megzakkan, már ezért nem sikerülnek a vizsgák, mert hetekkel előtte kikészít. Aztán, ha valami nincs meg elsőre, csak másodikra, akkor balhé van.

Most azzal b sztat,hogy a nyaralás elhúzódna a tanévbe két napot, ezért már bőgött, hogy ne menjek.

Úgy érzem kikészítet idegileg, azt sem fogja fel, hogy a nyári szünet pihenésre van, persze dolgoztam is. Komolyan belebetegszem, lefogytam kicsit, fél éve nem menstruálok a stressztől. Ga felidegesít érzem, hogy magas a vérnyomásom. Középsuliban koleszos voltam, akkor csak hétvégén kellett ezt elviselni. Sehova nem is akarna engedni. Netet februárban kikötette, mert akkor biztos tanulni fogok. Mobilnetem azért van. Ha bekapcsolom a tv-t, akkor beszólogat. Amúgy meglett minden, vagyis egy szabadon választható nem, de az semmiség, de sajnos tudja. Bem is lett rossz átlagom, de betett, hogy ezt csinálta. Itt paráztatott, beszólogatott.

Most azon gondolkozon, hogy átvételt kérek oda, ahol kolesz is van. Csakhát félek, hogy késő.


2017. aug. 9. 00:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Költözz! Diákhitel es ösztöndíj elef lehet a megélhetésre,ja tudsz dolgozni akkor dh sem kell, most nagyi alacsony a kamata evek ota csökkent, ha jol emlékszem 3% alatt van mar..
2017. aug. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen, én biztos átiratkoznék. Ilyen anya mellett nem tudnék élni.
2017. aug. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Te is akarsz egyetemre jàrni,vagy csak kergetnek? Mert ha a 2. akkor hagyd ott
2017. aug. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%

Miert nem szakadsz le anyuci szoknyajarol? Mintha mar elmultal volna 18 eves. Ha anyagi okok miatt nem tudsz, akkor maradj csendben es huzd meg magad, ha meg el tudsz koltozni, akkor koltozz, es ne sirankozz.

Amugy nevelesi tanacsadoba nem tud elcipelni, mert elmultal 18.

2017. aug. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább néhány szimpatikus évfolyamtársat kérdeznék meg, betársulhatnék-e az albérletbe. Egyszerűbb és talán még olcsóbb is, ráadásul lehet arra hivatkozni, hogy így tudtok egymásnak segíteni a tanulásban.
2017. aug. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Négyes a szokásos idióta, ne foglalkozz vele...


Költözz, töknindegy hogyan, de oldd meg, mert ez - olvasni is lefagyott az agyam, komolyan.

Anyukád miért is téged akar nevtanba vinni mikor egyértelmüen NEKI kell pszichológus?

Egyáltalán hog lehet igy élni, hogy mindenn idegeskedik, ráadásul a másikat is folyamat cs.szegeti?

2017. aug. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt embert nem lehet nevelési tanácsadóba vinni. Oda gyerekeket visznek. Az egyetem felsőoktatás. A jegyeidről nem kel beszámolni. Menj koleszba, albérlet lakótársakkal, dolgozz egyetem mellett.
2017. aug. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg neki, hogy ha nem pörögné túl a dolgot, ami nem mellesleg el is vonja a figyelmed a tanulásról akkor menne is a suli. ha nem tudja, h ez is baj lehet akkor marad ugyanilyen (lehet úgy is ha megmondod neki ezt kerek perec) ha meg már beszéltél vele erről akkor bocsi.

albérlet másokkal együtt nem elérhető? ha az se akkor akár megpróbálhatod az átiratkozást (nem 100% h kolis tudsz majd lenni ezt remélem tudod)

2017. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem kell beszámolni, persze. Ha valamit tanulsz az orrod alá mászik. Meg ugye vizsga mindig külön időpontban van, szóval sejti, hogy hova mész. Utána meg jön az orditozás, meg büntetés. Ha nem mondod meg, akkor képes az éjszaka közepén felrázni,merthogy annyira ideges. Maga volt a pokol ez a félév. Már azért nem sikerül, amit művel velem.

Tudom, hogy nem vihet sehova, csak ilyenet ordít. Kikészít teljesen. Most az előbb is hallottam, hogy mit beszél a tesómnak. Hogy már most fél a bukásoktól, meg mit szólnak, ha kettes lesz a diplomám. Mintha azt megtudná a szomszéd vagy bármit is számítana.

Pokol az egész. Oké valamilyen szinten érdekelje, de ezzel a beteges aggódásával, nem ér el semmit.

Suli mellett nem tudnék dolgozni, mert így is volt, hogy fél 8-kor végeztünk.

A levelező jutott még eszembe, az talán egyszerűbb is lenne, mint a suliváltás.

Ma be is telefonálok, hogy ezek hogyan mennek.

2017. aug. 9. 09:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Levelezővel mennyivel vagy előrébb? Ugyanezt kapnád a fejedre, csak napi több órában...


Ösztöndíjból - ha jó lesz az átlagod - nem tudnád az albérlet rád eső részét kifizetni? De akár a diákhitelt is felvenném a helyedben, az ilyen romboló környezetet én sem bírom elviselni.

2017. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!