Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy SE-FOK-os gólya segítségre...

Egy SE-FOK-os gólya segítségre szorul a kollégiumokkal kapcsolatban, lehetőleg minél hamarabb. Melyik kollégium? Tapasztalok? . Többi lent😊

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy melyik kollégium lenne a legmegfelelőbb, márpedig hamarosan vége a jelentkezési határidőnek:/

Olyan kérdésem lenne csupán, hogy akad-e itt olyan ember aki rendelkezik valamiféle információkkal az alábbi kollégiumok iránt: Tömő, Rezső, Kátai, Bókay, Selye. (Ja és ugye van a hársfai szakkollégium is, ami állítólag a legjobb, csak plusz dolgokat igényel és nagyon okosnak is kell lenni gondolom ahhoz, hogy oda bekerüljön valaki😄 De azért szerintem azt is megpróbálom.) Lehet ez negatív, pozitív tapasztalat, szívesen fogadok bármiféle segítséget😊

Köszi előre is😊



2017. aug. 9. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút a szobatársaktól függ. Én olyanokkal kerültem, egy szobába, akikkel nagyon nem jöttem ki jól és teljesen más volt a napirendünk valamint mivel nekik nem volt annyi évközi számonkérés így nem is tanultak annyit, mint én szóval kénytelen voltam megszolni a könyvtárazást. (Ez a Tömő volt, de én nem maradtam sokáig, azóta albérletben lakom) A Kátai azért jó koli, mert 2ágyasak a szobák és 2 szobának van 1 fürdője. A Rezső lényegében a Tömőhöz hasonlít viszont nincs csap a szobában. A Bókayról sajnos nem tudok nyilatkozni, de remélem azért segítettem valamit még ha egy kicsit későn js.:)
2017. aug. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is jelentkeztem koliba, remelem fel.is vesznek. Te melyik varosbol?
2017. aug. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!