Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi tanévnyitóra mehetek...

Egyetemi tanévnyitóra mehetek matrózblúzban?

Figyelt kérdés
Mennyire tűnik majd gyerekesnek, vagy nem odaillőnek? Mert szerintem praktikus a matrózblúz és csinos is. Jobban szerettem, mint a régi fehér ünneplő blúzokat, amiket azóta töbgnyire ki is nőttem. Vagy ilyenkor miben illik menni?

2017. aug. 12. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
eszedbe ne jusson. Ideje beruházni egy kosztümre, a hozzá való felsővel, vizsgán is szükség lesz rá.
2017. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Ne lepődj meg, ha visszaküldenek gimibe/középbe
2017. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Rohadtul nem fogja nézni a kutya sem, ott lesz kismillió ember. Igazából ha nem mennél ünneplőben, se sz..rná le senki.
2017. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Mehetsz benne, senki nem tiltja, viszont szerintem fura lenne. Én is szerettem a matrózblúzom, de inkább vettem egy fehér blúzt helyette évnyitóra. Kosztüm azért túlzás, de a matrózblúz meg inkább középiskolába való.
2017. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem akarsz nevetség tárgya lenni akkor inkább hanyagold. Szerezz be valami normális öltözéket. Vizsgákon sem jelenhetsz meg akármiben.
2017. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Én el sem mentem. :D
2017. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Igaz, én fiú vagyok, de szerintem egy kicsit fura lenne. Senki se szólna le emiatt, nem küldenének haza stb (tekintve, hogy amúgy nem is kötelező - hiába mondják azt, hogy mindenkinek az), viszont mindenképp fura lenne. Mintha én anno a középiskolám logójával ellátott nyakkendőben jelentem volna meg, senki se szólt volna le, de fura lenne.
2017. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

"Ha nem akarsz nevetség tárgya lenni akkor inkább hanyagold. Szerezz be valami normális öltözéket. Vizsgákon sem jelenhetsz meg akármiben."


De, tulajdonképpen vizsgákra abban megy amiben akar. Szóbeli vizsgákra szoktak néha elvárni kiöltözést, de a tanárok többsége is úgy van vele, hogy őt nem érdekli ki miben jön és nincs dress code.

2017. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :D A kosztümöt azért túlzásnak érzem szóbeli vizsgákra (főleg informatikus szakon).
2017. aug. 12. 13:09
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
A kosztüm bármilyen egyetemmel kapcsolatos rendezvényre túlzás... talán a diplomaosztóra nem lenne az, de ott meg úgyis takar a talár, szóval akár pólóban is mehetsz.
2017. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!