Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most megyek 9. -be, és van...

Most megyek 9. -be, és van egy nagy félelmem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egész általánosban utáltam a tesi órát, mert a tanárom államdóan csak azt mondta nekem, életképtelen vagyok, egy béna szar, senki. Nem tudta megérteni, hogy akármennyire szeretném, nem tudom legyőzni a zsámolyugrásos félelmet, és nem tudok gyorsan futni. Nagyon nagyon félek hogy a középiskolában is ez lesz, és a többiek ki fognak nevetni amiért egy ügyetlen idióta vagyok. Szinte csak fiú osztálytársaim lesznek, mert szakács osztály...rendesen be vagyok szarva. Egyébként amint vége lett a tesióráknak, újra kedvesek lettek velem, a fiúk újra udvaroltam...de a tesi óra megkeserítette a mindennapjaimat, hirtelen mindenki bunkó lett velem, amiért pl. nem tudtam olyan magasra dobni a kisladbát. Nagyon félek, tényleg.

2017. aug. 12. 11:00
 1/3 anonim válasza:
62%
közép suliban a tesitanárt nem nogyon fogja érdekelni hogy egy ember kimondotan nem tul jó, nem hiném hogy külön téged zaklatna ezel. Amugy meik vendéglátos suliba mész?
2017. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
62%
Hát igazából èn nekem semmi gondom nem volt tesin ha azt mondtam h nem tesizek akkor nem tesiztem.. De egyèbkènt közèpsuliban nem nagyon szokott tesin zsámolyugrás lenni meg ilyenek.. Inkább foci röpi kosár legalábbis nekünk így volt..
2017. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is gyűlöltem a tesit. Gimiben amúgy a tanárunkat tökre nem érdekelte, hogy mennyire vagyok béna vagy nem, ha bementem már okés volt. Amúgy estem le szekrényről szekrényugráskor, de nem csak én, mások is. Ha itt kinevetnek az tökre senkit se fog érdekelni 2 másodpercnél tovább. pl kotelet mászni a fél osztály nem tudott a lányok közül, úgyh volt, hogy sportoláshoz fontos izmokat kellett megtanulni az egyes elkerülésééert, de volt, hogy szimplán nem kaptunk rá jegyet. Tanárfüggő, de nyugi, nem lesz gond:) akinek van esze, biztos, hogy nem a futásod alapján tél meg :)
2017. aug. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!