Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyha felvettek SZTE-re,...

Hogyha felvettek SZTE-re, hova kell feltölteni a NEK-es adatlapomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A SZTE honlapján azt írják, hogy a Moduloban töltsek ki egy "diákigazolvány igénylés" űrlapot, HSZI-n pedig, hogy a Neptunban az Ügyintézés menüpont alatt.


Nos, én se a Neptunban, se a Moduloban nem találtam meg, hogy hova, hogyan kéne feltöltenem a NEK-es adatlapomat.


Valaki tudja esetleg, vagy nektek sikerült?



2017. aug. 13. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem a NEK-es adatlapodat kell feltölteni, hanem csak a NEK azonosítódat! (az a szám, ami a lapon rajta van)

1. Neptunba belépsz

2. Ügyintézés/Diákigazolvány

3. Új igénylése

Előjön egy kis ablak, oda beírod a NEK azonosítót leokézod és már igényelve is lesz

2017. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Az első válaszoló válaszát ne is vedd figyelembe. Teljes mértékben hibás.

A NEK adatlapod a beiratkozás után fogod tudni feltölteni a MODULOBA, így a feltöltés helyét addig hiába is keresed, nem fogod megtalálni..:)

2017. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.


Tehát, elsején elmegyek beiratkozni (moduloban foglalt időpont), majd azután hazajövök és feltöltöm? :D

2017. aug. 14. 13:13
 4/10 anonim válasza:
Így igaz. A hivatalos beiratkozásodkor válik számodra elérhetővé a diákigazolvány igénylése.
2017. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
11:21-es válaszoló: nem vonom kétségbe, hogy így megy, de nem ez van az SZTE honlapján, hanem az, hogy modulóban igényeljünk diákigazolványt, és a beiratkozáshoz vigyük a NEK adatlapot, hogy az igénylésünk véglegesíthessék. Ez alapján egyértelmű, hogy a beiratkozáskor már leadott igénylésünknek kell lennie. De végigböngészve az egész modulót, úgy látom, nincs erre mód, ezért el tudom képzelni, hogy valóban csak a beiratkozás után jelenik meg ez a lehetőség, de akkor a honlapon rosszul fogalmaztak. Biztos, ami biztos, én holnap felhívom őket tisztázni (ma már nincs ügyfélfogadás).
2017. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5.

Ha sikerül kapcsolatba lépned velük, leírod ide is mit mondtak? :D


Egyébként igen, ezek szerint rosszul van fogalmazva a honlapon, mert én is átböngésztem a Modulot legalább háromszor, de semmit nem találtam.

2017. aug. 14. 17:52
 7/10 anonim válasza:

5. vagyok

Felhívtam a HSZI-t, azt mondták, valóban a beiratkozás után lesz elérhető a modulóban a diákigazolvány igénylés. Egyben kértem is az ügyintézőt, hogy javítsák a honlapon, azt mondta, ők már szóltak emiatt, de nem rajtuk múlik (gondolom, akkor sok ilyen hívást kaptak már).

2017. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszöntem! :D
2017. aug. 17. 23:32
 9/10 anonim válasza:
Most elérhető lett a modulóban a HSZI alatt a diákigazolvány-igénylés.
2017. aug. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi. :D
2017. aug. 28. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!