Gólyatábor menete?

Figyelt kérdés
Egyedül mennék egyetemi gólyatáborba szóvan nem ismerek senkit:/ tudom hogy a többség így van vele, de én nagyon félek hogy mi lesz. Elsősorban hogy lehetne ismerkedni/barátkozni? Milyen tapasztalaitok vannak?

2017. aug. 13. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ivás lesz bőven, arra készülj fel. Egyébként nagyon sokan úgy lesznek vele mint te, elveszettek lesznek szóval könnyű lesz beszélgetni.

Melyik egyetem melyik szak?

2017. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gólyatábor a legnagyobb löket az egyetem beindításához. Ha egyedül mész, az azért is jó, mert kénytelen leszel ismerkedni, beszélgetni és nem fogsz tudni klikkesedni. Így sokkal gyorsabban beilleszkedhetsz. Mindenkinek azt mondom, hogy az egyetemi gólyatábor fontosabb mint, gondolná az ember. (Voltam is, meg szerveztem is már párat ;) )
2017. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában csoportokat szoktak létrehozni, és a csapatoddal együtt kell pontokat gyűjtened, megnyerned feladatokat stb., szóval mindenképpen fogsz tudni barátkozni.
2017. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a jó, ha úgy mész oda, hogy senkit nem ismersz. Akkor kénytelen leszel új embereket megismerni. Tuti lesz valamiféle csoportbeosztás és a feladatok közben jól lehet ismerkedni :D
2017. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!