Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemistak, ti szoktatok...

Egyetemistak, ti szoktatok nyaron a kovetkezo evre tanulni/keszulni kicsit?

Figyelt kérdés
Eloveszitek a konyvet neha vagy csak a valaciora koncentraltok?
2017. aug. 17. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Azt tanulom ami érdekel, de mivel a tankönyvet már átvettük ott nem látom értelmét ugyanazt átvenni.
2017. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A könyvet? Milyen könyvre gondolsz, kérdező? Nálunk általában egy tárgyra több könyv is kell, valamint publikációk, cikkek. Én nem tanulok előre, teljesen felesleges, hiszen fogalmam sincs, mi lesz a követelmény, de még ha tudnám, sem biztos, hogy van értelme.
2017. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Azt még hozzátenném, hogy azért ne gondold, hogy ez a két eshetőség van, hogy az egyetemista vagy tanul nyáron, vagy vakációzik. Én pl. végigdolgozom keményen az összes nyarat, nem vakációzom.
2017. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, minek? Nyilván jó dolog képezni magadat, én is szoktam, tehát ha valami érdekel, akkor foglalkozok vele (de ez az egyetemtől függetlenül is működik). De az, hogy megnézzem, milyen óráim lesznek következő félévben és előretanuljak...totál felesleges. Az egyetem nem a "világ", nagyon sok felesleget meg kell tanulni.


Én pár éve dolgozom egyetem mellett (szakmába vágó), nyáron inkább erre koncentrálok, önéletrajzba jobban mutat.

2017. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl következő félév végén lesz szigorlatom egy tárgyból, azt ismételgetem, de előretanulni felesleges
2017. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy
2017. szept. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!