Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális h nem...

Szerintetek az normális h nem várom a sulit? Most megyek gimibe

Figyelt kérdés
Most megyek gimibe és nagyon sok olyan osztálytársam lesz akit eddig nem ismertem...illet nem szeretnek elítélni senki azzal kapcsolatban h hogyan használja a fbot viszont meg profilkepuk sincs...es amikor talalkoztam veluk beiratkozáson akkor sem voltak barátkozós típusaik sot
2017. aug. 17. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ezzel a helyesírással én nem ítélkeznék. Inkább ne legyen profilképe, de legalább legyen agya. Neked az nincs. Hidd el, azt nehezebb szerezni, mint profilképet.
2017. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Velem is ez volt! Én se vártam! Sőt féltem a gimitől! Én kifejezetten nehezen tudok beilleszkedni,barátkozni! Az első fél évig elég nehézkes volt a beilleszkedés olyan fura volt mindenki. De most már mi így a fiúk egy nagyon jó baráti társasággá kovácsolódtunk és mostmár a nyár nagy részét együtt buliztuk! Hidd el jó lesz az csak megkell ismerkedni az osztálytársakkal...Eleinte nehéz elszakadni a megszokott álltalános iskolába járt osztálytársaktól de miután megszoktad sokkal jobb lesz!:) 15/f
2017. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nincs agyam?azert mert leírta a telefonom a szavakat?koszonom válaszodat :)
2017. aug. 17. 22:23
 4/9 A kérdező kommentje:
2kommentelo köszönöm :)
2017. aug. 17. 22:24
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi szót nem ír el a telefon. Hagyjuk ezt. Ráadásul egy olyan ember, aki másokat minősít, illő volna, hogy odafigyeljen, mit ad ki a kezéből.
2017. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nincs mit! :)
2017. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Emlékszem, én is vártam a gimit...az első hét után azthittem meghalok annyit kellett tanulni...
2017. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziaa, sajnos énis ebben a cipőben járok.

Most fogok kezdeni 9-ben, és a beíratkozáson valami eszméletlen beképzelt csajok voltak csak.. (egészségügyre jelentkeztem, tehát még fiú se lesz az osztalyba)

és most tökre bevagyok parázva hogy mi lesz. :s

De attol en meg varom a sulit:))

2017. aug. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én se várom. Tiszta r!banc az összes lány... 14/l
2017. aug. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!