Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki friss infókat germanisz...

Valaki friss infókat germanisztika szakról? (ELTE, Károli) Illetve valaki tervez 2018-ban oda menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom hogy már nagyon sok kérdés volt ezzel kaocsolatban, de a legtöbb nagyon régi...:( Tavasszal fogok érettségizni és érdekelne, hogy milyen. Nyelvi előkészítős voltam szóval egy évig heti 21 órában csak németet tanultam + második félévtől tantárgyak németül, de nem mentem nemzetiségibe hanem inkább a magyaros osztályba mentem. A nyelvtant szeretem, de rengeteget felejtettem főleg a szókincs és nehezebben beszélek már. Nagyon aggódom, hogy oda megyek és semmit nem fogok érteni...:( Bár idén nagyon ráfekszem a németre, de minden infó érdekelne a szakkal kapcsolatban. Előre is köszönöm :) Elírásokért bocsánat telefonról írok.

#német #ELTE #Károli #germanisztika #továbbtanulás 2018
2017. aug. 18. 02:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én germanisztikára készülök 2018-ban a Károlira :) szintén nyelvi előkészítős vagyok , most fogok érettségizni :)
2017. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!