Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ELTE-hallgató,...

Van itt olyan ELTE-hallgató, aki szeretne kollégiumi férőhelyet cserélni?

Figyelt kérdés
A Márton Áron Szakkolégiumba nyertem most felvételt, de számomra nem lenne megfelelő választás ez a kollégium, és eleve nem is jelöltem be a jelentkezésnél. Nagyon meghálálnám, hogyha egy Kőrösi Csoma vagy Damjanich úti vagy Griff Hotel hellyel tudnám elcserélni.

2017. aug. 19. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Az ugye tiszta hogyha lany vagy csak lannyal cserelhetsz?
2017. aug. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Van facebook csoport (ELTE Kollégiumok Gólyái 2017) ott szerintem nagyobb sikered lehet az ilyen jellegű kérdéssel. Viszont ahogy a csoportban látom, nem kapkodnak a MÁSZ csere ajánlatokért.
2017. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt kifelejtettem hogy lány vagyok, szóval lánnyal szeretnék cserélni. Ismerem az csoportot, én is benne vagyok, de ott még nem jelentkezett senki.
2017. aug. 19. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Mi van, hanem akar senki cserélni?
2017. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csodálkozok, hogy nem akar senki se cserélni. Én is mász-os lettem, csak azért nem hívom rájuk az antsz-t, mert akkor valószínűleg bezárnák, és még fedél se lenne a fejünk felett.
2017. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha azt hiszitek a masznrossz meg nem voltatok a griffbe vagy a kerekesbe :D a griffbol tavaly botrany is volt, a kerekessel szinten :D nem a deneverekkel volt a gond sokkal inkabb a heti poloskairtassal es hogy a kerekes fele munkasszallo teszem hozza. imadtam este “hazaerni” oda. az egy KCSSKt mondanam hogy oda menj vagy ADK de azokat nem igazan szoktak cserelgetni
2017. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!