Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 9. - es gólyatábor mennyire...

9. - es gólyatábor mennyire meghatározó? Mit tegyek ha nem fognak szeretni?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy nem vagyok megelégedve magammal és attól félek hogy ez látszik is. Félek hogy kinéznek majd amiért kövér vagyok. És strand is lesz...

14/l



2017. aug. 22. 06:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem meghatározó. Bár én több későbbi barátommal ismerkedtem meg ott, semmi olyat nem csináltunk, ami érdemleges lett volna, anélkül is rátaláltam volna ugyanazokra ugyanúgy. A rengeteg kötelező és ostoba programot viszont gyűlöltük, volt aki 2 nap után hazament.

Strandolni meg nem kötelező amúgy sem.

2017. aug. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fuu ne is mond :D én is ettől félek hogy minden lány egy deszka lesz én meg ott egyedül leszek aki kevésbé deszka..
2017. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ha valakit csak a testsúlyod alapján ítél meg, úgysem érdemes barátkozni vele. Lehet hogy lesz aki kinéz, de ez mindenkivel megesik, ne foglalkozz vele. Én gólyatáborban tök jól éreztem magam egy 'nem szupermodell' lànnyal, sokkal fontosabb, hogy jófej legyél. Viszont amíg te nem vagy elégedett magaddal, addig ezt mástól se várd, inkább a saját fejedben rendezd el a dolgokat először
2017. aug. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!