Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ösztöndij és támogatások!...

Karcsizoli kérdése:

Ösztöndij és támogatások! Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék valakivel beszélni aki esteleg ért hozzá h tájékoztatást kérjek a lehetőségeimről (ha vannak egyáltalán) hogy vmilyen támogatást ösztöndijat szerezzek. 19 éves hivatalosan hátrányos helyzetű vagyok éás most szeptembertől levelező szakon fogok tanulni egyetemen valamint nappali szakon okj-s képzésen is egyszerre. A hátrányos helyzetet azért kaptam meg mert már évek óta egyedül élek önfenntartó vagyok és a támogatás is a tanulmánmyaim miatt kellenének. valaki aki esteleg jártas ebben tudna nekem segiteni mert én sehol nem találok magamnak semmitt.

2017. aug. 22. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Levelezőn nemsok juttatásra számíthatsz, kb semmire.
2017. aug. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezért is irtam oda h nappali szakon okj-s képzést is végzek!
2017. aug. 22. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:

OKJ-n meg pláne nincs se ösztöndíj,se szoctám se semmi.

Én a helyedben megcseréltem volna a kettőt, mert nappalin van tanulmányi ösztöndíj,szoctám,kezdéskor egy egyszeri nagyobb összegű juttatás (60 ezer körül), bursa hungarica stb stb.

2017. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágositást! :)
2017. aug. 22. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
De azért kérdezz utána, hátha mégis lehet valamire pályázni.
2017. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nappalin tanulsz akkor csaladi. 20 eves korodig. Ha pl iden decemberben toltod be a 20-at akkor jovo ev augusztusig kapod. Annak a tanevnek a vegeig amikor betöltöd a huszat.Ha nem hianyszakmat tanulsz akkor kb ennyi. :/
2017. aug. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!