Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debrecen Markusovszky Lajos...

Debrecen Markusovszky Lajos Kollégium III. épület vélemények?

Figyelt kérdés
Ide vettek fel most szeretném ha leirnátok a tapasztalataitokat vele kapcsolatban
2017. aug. 22. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia:)Én egy évig laktam ott. Nem akarlak elkeseríteni, de a mai napig utálok még csak az épület mellett is elmenni.

Első ránézésre a szoba nagyon szép és jó, de amikor rendesen elkezdesz ott lakni rájössz a hiányosságokra. Mindent nektek kell vinni, mert még felmosó vödör sem járt a szobákhoz, mint máshol(lehet azóta van). Egy rezsó van, mikro csak akkor, ha szereztek be, vagyis a kaja melegítés sem egyszerű. A pakolási felület egy nagy nulla, kevés 3 embernek. Nem tudom, hogy ismerősökkel vagy ismeretlenekkel költözöl-e össze, de ha ismeretlenekkel, akkor megeshet, hogy végkép utálni fogod az egészet. Nagyon nem mindegy, hogy kikkel kell együtt laknod. Én nagyon nem kedveltem a szobatársaimat. Az egyik sunyi volt a másik meg utálatos. Nekem reggel 8-tól voltak mindig óráim, azoknak meg ha volt is, soha nem reggel. Nagyon zavaró volt, hogy kicsit sem voltak tekintettel a másikra, volt, hogy a fáradtságtól majdnem összeestem másnap...Igazából a hiányosságokat leszámítva az egész tényleg azon múlik, hogy kikkel kerülsz össze. Mindenesetre azóta én eleve csak két személyes szobába megyek és az elmúlt években rendes szobatársaim voltak.Még egy megjegyzés: mivel nincsenek közös helyek, pl. konyha, így azt sem tudod kb., hogy kik laknak melletted,mert az emberek nem barátkoznak, de ez már nem a kollégium hibája...

2017. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!