Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Széchenyi István Egyetemen...

Széchenyi István Egyetemen Győrbe tesik közül melyiket éri meg a legjobban felvenni ami a legalibibb és semmit nem kell kb csinálni?

Figyelt kérdés
gondolom nem az úszást kéne felvennem ha nem nagyon akarok sportolni

2017. aug. 22. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már úgy is másfél órát rá kell szánnod erre hetente, akkor miért ne töltenéd hasznosan legalább? Egy kondit ha felvennel pl akkor kigyúrhatnád magad. Nem értem a hozzád hasonló embereket.. helyette inkább nyomogatnád a telódat?
2017. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kondi az melyik a 4 közül? amúgy egyik ismerősöm odajárt 3 éve neki az volt 10 percet futott a futópadon és annyi volt valami állóképesség csak azért kérdeztem, hátha ez még mindig igy van
2017. aug. 22. 16:45
 3/7 A kérdező kommentje:
de amúgy kondizni szivesen kondiznék bár elég gizda vagyok aztán nem akarom hogy mások kiröhögjenek ott vagy valami
2017. aug. 22. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen gizda voltam és ugyanezt hittem. Ez csak a te fejedben van hogy kiröhögnek, mindenki saját magával foglalkozik. És ha attól félsz hogy még jobban elfogysz: ez is hülyeség, én is ezt hittem, amíg el nem kezdtem gyúrni.
2017. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor sztem azt választom majd :D remélem nem pénteken lesz, ez az ami erő néven van fent? és itt van valami tanár aki nézi hogy csinálom-e rendesen a dolgokat vagy mi?
2017. aug. 22. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
A kondi egy vicc, ha olyan felügyelő van bent akkor 10 lézengés/alkalom. Ezt leszámítva nem rossz dolgok neki állni normálisan edzeni és 2 tesi is teljesíthető vele.
2017. aug. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tollaslabda
2017. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!