Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha augusztusban megbukok...

Ha augusztusban megbukok osztályozóvizsgán akkor automatikusan évet kell ismételnem?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy anno második nyelvként az előző sulimban az oroszt vettem fel, de iskolát kellett váltanom viszont az új sulimban nincs orosztanár aki oktathatna, így minden félévkor és év év végén vizsgáznom kell oroszból a régi sulimban h legyen jegyem belőle, az év végi vizsga úgy alakult h most lesz augusztus végén, de kb semmit sem tudok, az lenne a kérdés h ha meghúznak akkor évet kell e ismételnem vagy van kibúvó

a történethez hozzátartozik h amúgy kitűnő vagyok minden más tantárgyamból és 11-es vagyok tehát jövőre érettségiznék (feltéve h nem kell újrajárnom az évet)


2017. aug. 23. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég furán van megoldva, de ha neked a jelenlegi iskoládban kötelező második nyelvet tanulni és neked ez az orosz, akkor ha megbuksz az osztályozó vizsgán évet kell ismételned.
2017. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
basszus hát ez nem jó :D pedig tényleg minden másból meg ötös vagyok
2017. aug. 23. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!