Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen érzés volt befejezni a...

Milyen érzés volt befejezni a sulit?

Figyelt kérdés
Középsuli, fősuli, egyetem... miután befejezted a tanulmányaidat, hogy érezted magad? Jobb most, mint előtte vagy nem?

2017. aug. 27. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nagyon elegem volt a gimiből, stresszes voltam és utáltam bejárni és ott részt venni aktívan :D Habár jó tanuló voltam, szerettem is tanulni meg barátaim is voltak, mégis utáltam hogy ennyire kötött, meg minden... Most végeztem és hatalmas felüdülés volt, de most így visszagondolva sokkal pozitívabban látom mint akkor, és kicsit azért hiányzik (főleg a barátok miatt)
2017. aug. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mintha önmagamról olvasnék, azt kivéve, hogy én még nem végeztem el a gimit. :S
2017. aug. 27. 01:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sajnáltam, rengeteg próbát és sok szenvedést kellett együtt kiállnunk. Idén érettségiztünk, és mivel az új szakmai érettségit kellett letenni, amit most vezettek be, és megfelelő tanmenetet sem kaptunk rá évekig, elég izgulós volt az utolsó év. De maga az érettségi és a rá való készülés is nagyon sok kihívással járt. Nekem eddigi életem legszebb emlékeiként maradtak meg, és senki nem is bukott semmiből.
2017. aug. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!