Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Veletek volt már ilyen?

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Hello!!

Eddig nagyjából tudtam hogy mi szeretnek lenni és hol akarok tanulni de egy kicsit elbizonytalanodtam , hogy én telleg meg felelnék arra a szakra vagy zeretném e azt csinálni.

Eddig mindig meg voltam győződve arról hogy mi szeretnek lenni és most egy kicsit furcsán érzem magam , lehet azért van ez mert közeledik az a rész az életemben amikor választanom kell.



2017. aug. 30. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Ui.: 14 éves lány vagyok most leszek 8.-os

Abban a fázisban vagyok hogy kicsit be pánikoltam hogy most mi lesz

2017. aug. 30. 14:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ezen egyáltalán ne izgulj. :) Én is most leszek nyolcadikos, egy kicsit én is parázok, hogy nem vesznek majd fel, vagy valami, de szerintem bízz magadban. :)
2017. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi lemaradt 13/L
2017. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh köszi :) próbálom magam nyugtatni meg minden szóval remelem sikerül neked majd a felvételi
2017. aug. 31. 22:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!