Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek is van ilyen érzésetek?

Nektek is van ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés
Hiányoznak az iskolás éveim, a napi rutin, hogy iskolába kell menni, tanórákon részt venni, a sulis programok... Úgy hiszem, hogy felnőttként nehezebb az újonnan szerzett barátságokat megtartani, és az iskolában erre jobban volt lehetőség.

2017. szept. 3. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanigy vagyoj vele!!!
2017. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem hiányzik az iskola.

Egyszerűen sokkal jobb érzés az, hogy felkelek, elmehetek dolgozni, nem kell vizsgákra készülni, olyat tanulni, amire soha nem lesz szükségem.

Kapok fizetést, így lehet saját életem, amit én irányíthatok.

Nem az van, hogy hazaérek és akkor még ott indul az igazi tanulás, hanem hazamegyek leülök és pihenek egy kicsit, főzök, elmegyek edzeni, stb.

Este nem úgy alszom el, hogy holnap tövig fogom szívni azt a bizonyost. :D Hanem megint lesz egy átlagos napom, amin biztos jól fogom magam érezni.


Barátok megmaradtak, akik fontosak. Szóval ilyen téren sincs probléma.

2017. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A munka világában is van napi rutin, be kell menni dolgozni, megbeszéléseken/továbbképzéseken/valamiken részt venni, sok helyen vannak munkahelyi, csapatépítő és egyéb programok...


Felnőttként szerintem semmivel sem nehezebb megtartani a barátságokat, max. válogatottabbak lesznek. A suliban az ember már csak kényszerből is barátkozott azzal, akivel mondjuk minden órán egymás mellett ültek, vagy akivel együtt tudtak hazajárni délutánonként. Aztán vége a sulinak, és nem a suli rutinjának a hiánya okozza a barátság végét, hanem az, hogy kizárólag a suli közege tartotta azt életben. Felnőttként is lehet barátkozni akár a munkahelyen, akár munka után szabadidőben.

2017. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!