Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy jó...

Honnan lehet tudni, hogy jó szakot választottam-e?

Figyelt kérdés

Vegyészmérnöknek tanulok, de nem vagyok benne biztos, hogy tényleg ezt szeretném-e. A matematikus lenne a másik ami tetszene vagy a biomérnöki.

Attól félek, hogy monoton lesz a munka vagy nagyon veszélyes, vagy nem leszek elég ügyes benne.

Most 23 éves vagyok, talán még van időm váltani...

A matekot nagyon szeretem, de attól félek még hogy a matematikust nem igazán keresik, vagy keresik de sok tapasztalattal és nagy programozói tudással.



2017. szept. 5. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy megnyugszik a lelked, mert azt csinálod , amit szeretsz és nem erőltetik. Hallgass az érzéseidre, azok tudják mi a jó neked
2017. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát, akkor lehet a matematikus lesz a nyerő, bár gondoltam még a bioinformatikusra is...

Ami vonz még az a programozás, csak sajnos azt még egyáltalán nem probáltam, nem akarom, hogy az legyen vele mint a vegyésszel, most diákmunkásként dolgozok egy cégnek heti 40 órában, de nem igazán tetszik, jó lenne ha az ember kipróbálhatná a dolgokat életszerűen mielőtt elkezdi tanulni.

Ami jó lenne még, ha olyan lenne a munkám, ahol vállalható részmunkaidő, attól félek felemészti az egész napomat a munka. Ahol dolgozok ott van aki túlórázik nem csak hétköznap, de még hétvégén is, én meg így is alig érek haza.

2017. szept. 7. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!