Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 15 éves kortól lehet jelentkez...

15 éves kortól lehet jelentkezni olyan esti iskolába, amely ad érettségi bizonyítványt? (Ha van ilyen) Tudtok Budapesten ilyen esti iskolát? Kell esti iskolába felvételi? Diák igazolványt esti iskolához is adnak?

Figyelt kérdés

2017. szept. 6. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tizenöt éves kortól
2017. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor hány éves kortól lehet?
2017. szept. 6. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:
18
2017. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hülyeség!

Than Károly-ban talán 15 de 16 éves kortól van ilyen program.

2017. szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én is ebben a cipőben járok. Úgytudom 16 éves kortól lehet menni. Én már betöltöttem, de mivel év közben, ezért idén még tanköteles vagyok.Tehát szerencsés esetben 16,amúgy 17 évessen tudod kezdeni, ha minden igaz. Én arra szeretnék választ kapni, hogyha már betöltöttem a 16-ot, akkor ez-hogy a tanévben még tanköteles vagyok-nem megkerülhető valahogy? (Most egy olyan szakmába vagyok, amit nem szeretek és nem szeretnék időt veszíteni)
2017. okt. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!