Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE sporthét alatt (első...

ELTE sporthét alatt (első hét) is be kell menni egyből a tesiórára vagy csak következő héttől?

Figyelt kérdés

Pont hétfőre vettem fel és akkor a diákigazolvány miatt kéne szerintem órákat sorba állnom és nem biztos hogy odaérek. Az lenne a legjobb ha nem hiányzással kezdenék és alapból a sporthét miatt nem tartanák meg.

Tudtok erről valami érdemi infót?



2017. szept. 8. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ájk karon vagyok, de én úgy tudom, hogy a sporthét fakultatív, plusz nincs nálunk kötelező tesi. Viszont nálad lehet más a rendszer, mindenképpen fordulj szerintem egy mentorhoz.

2017. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első héten elvileg nem kötelező, leadhatod még, és fel is vehetsz órákat.
2017. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos már tárgytalan mert beraktak egy másik órát pont arra az időre aminél sportra is felvettek. :/

Remek lépés volt ilyen későn bejelenteni a időpontját, miután változtatni se lehet mert a többi tanár is betelt... szintén nem kötelező tárgy de az első félévben fontosabb (mentorprogram).

2017. szept. 8. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!