Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kell középiskolás kollégi...

Hogy kell középiskolás kollégiumba jelentkezni? Mikor tudom meg, hogy megkaptam-e a kollégiumot?

Figyelt kérdés
Első helyen egy közelebbi városba lévő iskolát szeretnék megjelölni,de oda úgy nem akarok menni,ha nem lehetek kollégista.Mert edzéseim lesznek és nyolcra érnék haza majdnem mindennap,én azt nem birnám idegileg.35 km csak az én lakhelyemtől,de edzés után a legközelebbi busz 19.25 kor jön és nyolcra van itthon.Így bejárni semmiképp se szeretnék.A többi egy másik,sokkal messzebb lévő városban van,ahol biztosan kapnák koleszt,de azokba csak akkor szeretnék menni,ha az első helyre nem kapnák koleszt.Szóval,kiderülne még módosítás előtt,hogy kaptam e koleszt?Vagy ha jelentkezek a koleszba akkor kérnek indoklást és az alapján döntik el hogy megkapom e vagy sem?

2017. szept. 9. 11:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!