Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kéne egyetemre laptopot vennem?

Kéne egyetemre laptopot vennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Nemsokára egyetemre fogok beiratkozni, és az lenne a kérdésem hogy kéne-e vennem laptopot ? Sok filmben látni hogy mindenki abba ír és így gyorsabban leírja amit mond a tanár.

2017. szept. 10. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé szakfüggő a dolog, úgyhogy így vaktában nehéz mit mondani.

Informatikusként kellene, de pl. jogászként szerintem nem szükséges.

2017. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (infó) szinte senki nem laptopba jegyzetel, matekórán pl. nehéz is lenne a sok képletet olyan gyorsan leírni. Viszont ha kolis leszel, jó, ha van, mivel könnyen haza tudod vinni magaddal hétvégére. Nekem volt pár olyan gyakorlatom, ahová javasolták, hogy vigyünk laptopot, mert az ottani gépek nem éppen újak voltak, vagy egyáltalán nem gépteremben volt az óra (mondjuk humánosabb szakokon ilyen gondolom nem lesz). Akkor is jó, ha van, amikor lyukasórám van, és az alatt tudom használni, meg néha csoportos feladatokat kapunk, és össze kell ülni a csoporttal.
2017. szept. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Órára nem kell. Otthoni tanuláshoz jól jön. Sok anyagot kaptam digitálisan. De arra jó PC is.
2017. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!