Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyedül fel tudok készülni...

Egyedül fel tudok készülni emelt német érettségire? 18/l

Figyelt kérdés
Van mar egy kozepszintu erettsegim,ami 65%-os lette.Halasztok most egy evet.Novemberig nem tudok kulontanarhoz jarni,novembertol viszont heti 2 alkalommal tudnek.Igy fel tudok keszulni az emeltre?Egy 70% lenne a minimalis cel.

2017. szept. 10. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha odatrszed magad nem lehetetlen, viszont tenyleg elszantsag kell hozza en azt mondom. A szobelin mar nem azt fogjak megkerdezni hogy anyukad huslevest vagy toltottkaposztat fozott e hetvegen. Nem csak a tanarnal kell figyelned hanem otthon is gyakorolni kell. En nekem is ugy sikerult az emelt orosz, hogy oroszul neztem sorozatokat es filmeket, sokkal jobban megmaradt, es probaltam minel tobb dolgot oroszul olvasni , meglett az eredmenye 93% lett. Kitartast, szomagolast es nyelvtan gyakorlast rengeteget igenyel de ha komolyan veszed semmi sem lehetetlen :)
2017. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!