Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megint megbuktam nyelvvizsgán,...

Megint megbuktam nyelvvizsgán, van értelme még próbálkozni?

Figyelt kérdés

Ez volt a 3. alkalom, hogy megbuktam középfokú angol írásbelin. Az első alkalommal 70% fölött volt, de az egyik részfeladatban nem sikerült a a megadott %, így hiába volt meg az össz, megbuktam. Másodszorra minden részpontszám meglett, de az össz 59% lett, csak egy kellett volna, hogy meglegyen. Most Harmadszorra új helyre mentem, és megint 59%-lett. Nagyon szomorú vagyok,nem tudom, hogy mit csináljak. Rengeteget készültem rá, régóta tanulok angolul, de mégsem sikerül. Mindig az az egy % hiányzik. Közben a szóbeli egyből sikerült, szinte hibátlanul.

Az a baj, hogy kéne majd a jövőben, de már nincs miből kifizetnem az újabbat, és nem is merek rá áldozni. Lassan ott tartok, hogy szerintem szándékosan buktatnak meg, hogy mindig csak egy % hiányzik.


Mit kéne csinálnom? Már egy csomó nyelvtanfolyamot kijártam, magántanárral készültem, minden pénzem elment erre a szarra, mégsem sikerül.

20/L



2017. szept. 19. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Ne nyelvvizsgázni járj, hanem angolt tanulni. Azért nem mész át, mert nem tudsz elég jól angolul.
2017. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

KEress a neten angol teszteket és azokat csináld meg, amennyit csak tudsz - és minden tesztet addig ismételj, amíg hibátlanul sikerül.

Emellett olvass angol könyveket, Wikipédiát, amit csak tudsz, hallgass zenét, nézz filmeket.

2017. szept. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Egyáltalán szeretsz angolul tanulni vagy csak le akarod tudni a nyelvvizsgát?
2017. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Készültél is rendesen? Én pl euroexam-es nyelvvizsvát csináltam, vettem egy erre felkészítő munkfüzetet, amiben 3 teljes vizsgasor volt. Azt megcsináltam és simán meglett. Pedig nem vagyok egy angol zseni.
2017. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
De figyelj már, be lehet menni megtekinteni, miért nem használod ki? Nem hiszem el, hogy pont megint 1% kellett volna. Nézd meg, hátha találsz pontokat. Ezekböl simán kinézem, hogy a pénzre hivatkozva direkt megbuktatnak. Amugy meg én olyan embereket hallok átmenni, akik tök buták. Csak nem olyan vészes az, lehet már bepánikolva mentél és azért nem sikerült.
2017. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
"Burkolt politika".Mindenestre ez "jelzésértékű"Amúgy a kormány által központilag ki van adva hogy lehetőleg minél több ember megkell buktatni és minél több pénzt kell beszedni.Ugyanis mindenkinek a felsőfokú tanulmányok miatt kell a nyelvvizsgabizonyitvány. Viszont magyarország nem akar több diplomást.Azért hogy a diplomások a későbbiek során, a munkaügy központokba melegedjenek, hát ezért nem támogatják a nyelvvizsgát. A cél az hogy meg kell mindenkit buktatni.Magyarországnak nincs szüksége aktatologató iroasztalkoptató irodistákra .Ez a magyar kormány véleménye,Szerintem hogyha már a nyelvvizsgáig eljutottál,bizonyára nem vagy síkhüje angolból .Úgyhogy én azt javaslam hagyd a büdös francba az egészet (fölösleges pénzkidobás)szard le ezt az országot és húzz el innen nyugatra. Ebbe az országba nem érdemes erőlködni kár a benzinért.
2017. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó. Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek e rajtad
2017. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Sirjál,mivel ez itt helyzet.
2017. szept. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Engem is 3x húztak meg telc írásbelin. A szóbeli meg elsőre meg lett.


Szerintem is azon vannak, hogy direkt buktatnak.

2017. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Olyan nincs, hogy direkt buktatnak. Ha elérsz egy bizonyos százalékot akkor megvan. Te is megtekintheted a kijavított dolgozatot, ha ott probléma van fellebezhetsz. Akkor buksz meg, ha nem az angol tudásod nem éri el az elvárt szintet.
2017. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!