Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg 6 leckét...

Hogy tanuljak meg 6 leckét töriből?

Figyelt kérdés

Ma jelentette be a töri tanár hogy pénteken Tz 7 leckéből hogy tanuljak meg ennyit? Tudom folyamatosan kell tanulni..

Füzetbe 9oldal A4oldal jött ki belőle és a dolgozatba össze-vissza kérdez azaz így még nehezebb

Feltesz 5 kérdést hogy írj erről meg arról

Valami ötlet?



2017. szept. 19. 16:20
 1/5 A kérdező kommentje:

7*

Gyorsan írtam

2017. szept. 19. 16:21
 2/5 anonim ***** válasza:
9 oldal az egy délután kb.
2017. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az biztos nem segít, hogy kiírtad ide ezt a kérdést. 7 lecke az semmi, ülj le a hátsófeledre és kezdd el. (Mondom ezt úgy, hogy épp a 60 oldalnyi kémiát kéne tanulnom holnapra. De sebaj, meglesz az, hosszú még a nap.)
2017. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem juniusban egy 200 oldalas könyvet + a hozzá tartozo elöadásanyagokat kellett megtanulnom 3 nap alatt, mert én okos bevállaltam az elsö vizsgaalkalmat. Nem nyafogtam, leültem és tanultam. Nem mondom, hogy minden aprobetüst megjegyeztem, de elegendö volt a vizsgához. Hozzáállás kérdése. Ne terheld feleslegesen az agyad azzal, hogy atyauristen mi lesz, nem tudom megtanulni, ki fogok bukni, egyes lesz, szüleim majd büntetést adnak, hanem ülj le, kezd el olvasni, mert meg tudod csinálni te is ha ugy állsz hozzá ahogyan kell.
2017. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom nem arról van szó meg tudom tanulni csak én úgy szoktam hogy kiirom az egészet és bemagolom szóról szóra és így tuti 5ös lesz de kb mindent így tanulok nem így össze vissza

Csak tegnap 3órát voltam edzésen stb le akartam tudni de ma elkezdtek tanulni:)

2017. szept. 20. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!