Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvonőképzőbe szeretnék tovább...

Óvonőképzőbe szeretnék tovább tanulni mennyi az esély a bekerülés lehetőségére? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy párkérdést szeretnék feltenni .

Mennyire nehéz egy ilyen főiskola? Melyik főiskolát javasoljátok? Nekem Kecskemét vagy Szeged lenne a legközelebb. A felvételi az mennyire nehéz? Hallottam hogy furulyán is kell játszani meg énekelni.


2017. szept. 19. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
72%

Alkalmassági vizsga van. Az könnyű. Simán áttudsz menni. Kommunikáció ahol beszélned kell vagy egy mesét felolvasnod. Énekelni kell egy keveset, de nem is biztos, hogy kérni fogják. Testnevelés felmérés. Itt simán átmegy mindenki.


Szegedet nem ajánlom a Gál Ferencet. Szar iskola. Szarvast meg főleg nem, az a világ legalja és a színvonal is szánalmas a gyakorló óvoda meg egy vicc. ELTE-re mehetsz az jó, viszont szerintem a legjobb Kecskemét. Ének érettségit ne csinálj, azt nem fogadják el.

2017. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!