Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen pálya...

Szerintetek milyen pálya illik hozzám?

Figyelt kérdés

Még csak 14 vagyok de nagyon érdekel már a jövőm és h melyik pálya lenne nekem a tökéletes.


Íme pár tudni való rólam:

Normális 14 éves lány vagyok

Szeretem a nyelveket,szerintem - és más szerint is - jó a nyelvérzékem.

Szeretek utazni, érdekel a turizmus, érdekelnek a szállodás dolgok (viszont éttermes vendég látás nem, és nem nagyon szeretek főzni...)

Lányokhoz képest jól értek a gépekhez viszont annyira nem vagyok profi és a programozás sem érdekel. A telóhoz jobban "értek". (Leragadtam a power point-nál :D )

Nem vagyok annyira profi rajzos viszont szeretem

Érdekel a grafika, meg az ilyen logó tervezés ilyesmi

A reklámos dolgok is érdekelnek főleg a reklám tervezés meg ilyesmiket észreveszek h hogyan lenne jobb a reklám hogyan lehetne megfogni az embereket.

Hát ennyi

Nem szeretnék bunkó válaszokat, ha valamit még szeretnél tudni akkor írj. :)



2017. szept. 23. 18:33
 1/3 Dr.D válasza:

Szia! Én az Designert ajánlanám,vagy HotelManaggert,mivel körbe utazhatott a világot,édesanyukám is ezzel foglalkozik. ;)

Ha a turizmus nagyon érdekel és szeretnél utazgatni akkor tudnám ajánlani a Recepcióst onnantól feljebb is lehet jutni pl:HotelManagger

Kordinátor,Logisztika.


Remélem tudtam segíteni!Ha lenne bármi kérdésed,akkor bátran tedd fel kérdésedet!


Üdvözlettel:Dr.D 15/F

2017. szept. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%
Idegenvezető. Főzni pedig tanulj meg rendesen, mert így normális férfinak hosszú távra nem fogsz kelleni az biztos.
2017. szept. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja persze ez reális h évekkel később egy férfi azért dobná mert nem tudtam 14 évesen főzni...
2017. szept. 25. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!