Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitellel kapcsolatos...

Diákhitellel kapcsolatos kérdés. Mennyi pénzt kellene a bátyámnak havonta visszafizetnie?

Figyelt kérdés

Most 600 000 Ft a tartozása, ez az utolsó éve, szóval év végére 1000000 Ft tartozása lesz, gondolom én..

SZTE proginfó szakra jár. (Én is szte-s vagyok, csak állami támogatott, szóval nem értek a diákhitelezéshez.)

Nekem csak annyit mondott, hogy a visszafizetés kedvező, mert havonta 4000 Ft-ot kell majd visszafizetnie.

Ez igaz ebben a formában, amit állít?


A kérdést csak azért írtam ki, mert már abszolút nem bízok a bátyámban, nekem pedig sok múlik ezen, de ezt nem részletezném, hogy miért.



2017. szept. 27. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Há ha csak a minimumot fizeti, akkor konkrétan csak a kamatot fizeti. Szóval az adóssága ugyan annyi lesz, csak nem jön rá a kamat mert azt fizeti.
2017. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért a bátyád a kérdés?


Itt vannak kalkulátorok nézd meg:

[link]

2017. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!