Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rekreáció-egészségszervezés...

Rekreáció-egészségszervezés szakkal mit lehet kezdeni? BA diplomája jó valamire? Merre lehet továbbmenni mesterizni? És mi a különbség a testnevelés, az edző, a sportmenedzser és a rekr. között?

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jó semmire. Büfészak.
2017. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annyira büfészak kedves egyes, hogy ezzel a végzettséggel a szakmámban dolgozva biztosan mondhatom így vakon is, hogy többet keresek nálad. Igen, jól látod, akkor is, ha te is egy zseniális mérnök vagy netán informatikus, esetleg programozó lennél...
2017. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék második, hogy rekreációval hol dolgozol, ahol hazaviszel havi 450 ezer nettót plusz cafeteriánál többet? Mert akkor hétfőn első dolgom lesz oda jelentkezni.
2017. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vállalkozó vagyok, de amikor alkalmazottként dolgoztam, akkor is megkerestem minimum 250 nettót, ami Budapesten már bőven elég kell, hogy legyen a megélhetéshez. Tudod, ez is egy szakma és te lehetsz bármilyen szuper programozó, informatikus, stb, stb, nem fognak felvenni ilyen helyekre, mert ide NINCS megfelelő végzettséged és tapasztalatod.

De azért ledegradálhatod nyugodtan a későbbiekben is ezt a szakot is, meg a többit, ami szerinted az, csak ugyanúgy magadat fogod égetni vele, mint most.

Már látom előre, hogy a következő válaszod az lesz, hogy még mindig nem válaszoltál a konkrét kérdésemre, hol lehet megkeresni ennyit, de akkor még egyszer nyomatékosítom, ez egy másik szakma, ami nem a te súlycsoportod, ezért teljesen értelmetlen bármilyen ilyen irányú infót adnom neked. Inkább örülj neki, hogy te is az átlagnál jobban keresel, többet meg ne szapulj semmilyen általad rosszabbnak gondolt végzettséget, mert mint láthatod, most is befürödtél vele, ilyen példát pedig mindenhol lehet találni, na ezért nem szabad ítélkezni. Remélem egyszer a hozzád hasonlók is megértik majd ezt...

2017. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Szakmában dolgozol?Fitnesz-termet vezetsz?

Szerintem is van jövő benne, főleg nagyvárosokban, fürdőhelyeken, egyre divatosabb a wellness-életforma,amíg 10-20 éve ez a fiatalok heppje volt, most az idősebbek is egyre nagyobb súlyt helyeznek rá.

2017. okt. 11. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:

4es, 6 ismerősöm járt az általad istenített szakra..egy se tudott elhelyezkedni benne. Vagyis egy, ha a wellnesshotel recepcióst annak tekintjük. Azért mert ezerből 1 embernek sikerül munkát találni vele, még nem ez az általános. Ma Magyarországon nincs igény hasonló büfészakos végzettségű emberekre.


Kérdező, nézegess álláshirdetéseket, hány rekreáció végzettséget igénylő munka van meghirdetve? Mert én egyel se találkoztam. Ami meg kicsit is kapcsolódik, azt diploma nélkül is be lehet tölteni.

2017. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4es, az igaz hogy nem fognak felvenni ilyen helyekre, de nem is áll szándékomban megpályázni, nem cserélem le a majdnem havi ötszázezret fizető munkámat a 250 ezerre. Ráadásul ez a fizetés még csak az úgymond "kezdő bér" majd ha már 5-6 éve dolgozom, természetesen legalább még százezerrel növekedni fog.
2017. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os, én szerintem meg aki odateszi magát, építgeti a kapcsolatait és nem minden nap bulizni jár, az talál állást, még ebben a szakmában IS! De a lényeg, hogy a büfészakozást el lehet felejteni, én vagyok rá az élő példa! Én pusztán erre akartam csak kilyukadni és ezért kaptam fel a vizet...

7-es, még egyszer mondom, örülj neki, hogy te is az átlag felett keresel, csak felejtsd el ezt a büfészakozást könyörgöm, mert tényleg magadat égeted vele, menőnek gondolod magadat, én mégis többet keresek nálad, ám veled ellentétben semelyik szakot nem nézem le, sőt, ugyanolyan értékes munkaerőnek gondolom a saját területén persze a takarítókat, a mérnököket, tanárokat, egyszóval mindenkit. Pláne nem kérkedek a fizummal, most is csak azért írtam, hogy többet keresek, hogy belásd, a rekreáció sem hülyeség...

Kérdező, nem kifejezetten fitneszklubot vagy edzőtermet vezetek, hiszen a wellness és egyéb mozgásformák is megtalálhatóak a kínálatban.

2017. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen lesz a diplomám mellé két nyelvvizsga,szerintem ezzel a végzettséggel külföldön is lehet boldogulni.
2017. okt. 14. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!