Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem egyetem...

Van itt olyan, aki nem egyetemre ment, és, ha igen mit csinált, mivel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat előre is!

2017. okt. 4. 15:31
 1/3 A kérdező kommentje:
*és ha nem. Bocsi összevissza beszélek már..
2017. okt. 4. 15:32
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám. Kitanulta a villanyszerelő szakmát, és céget alapított, és minimum havi 300-400 ezer forint tiszta bevétele van.
2017. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
a szülőfalumon egy kicsiny város, ahol aki egyetemre ment az kb 20 diákból 1, a többi szakmunkást végzett. Nekem is nagyon sok barátom végzett ilyen szakmunkás képzőket, a legtöbben jobban keresnek, mint én mérnökként :) de hozzákell ám azt is tenni, hogy nekem viszonylag agyat megterhelő munkám van, míg a többiek keményen tolják a fizikai munkát. pro és kontra, mindkettőnek van pozitív és negatív oldala, de annyit jegyezz meg, hogy nincs rossz választás. Csak az a lényeg, hogy csinálj valamit :)
2017. okt. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!