Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetek estis már ebben a...

Lehetek estis már ebben a tanévben?

Figyelt kérdés
Úgytudom 16-tól igen. De most szeptemberben töltöttem be, ezért elvileg idén még tanköteles vagyok. Arra lennék kíváncsi, hogy ezt valamilyen módon nem tudnám mégis megkerülni? Mert, ha igen akkor nem szeretnék több időt vesztegetni a szakmára amit tanulok, mert nem akarok benne dolgozni. Megköszönném a mindnél gyorsabb válaszokat:)

2017. okt. 7. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól tudod. A lényeg, hogy mivel tanköteles vagy még a tanév végégig, így addig mindenképp a jelenlegi iskoládban kell maradnod, amíg nem találsz egy olysn esti sulit, amelyik átvesz téged.
2017. okt. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de van ezzel most aztmondod, hogy van olyan esti suki amelyik átvesz így is?-hogy tanköteles vagyok.
2017. okt. 7. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az esti sulikat, de valószínű, hogy lesz valamelyikben szabad férőhely. Attól is függ, hol laksz. Budapesten valószínű lehet találni megfelelő iskolát, kisvárosban nem biztos.
2017. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) Nagyon remélem, hogy így is átvesznek.
2017. okt. 7. 13:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Át is vettek hála istennek.
2017. okt. 14. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:
És hová?
2017. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sopronba.
2017. okt. 29. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!