Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vannak fent a neten okj-s...

Vannak fent a neten okj-s logisztikus kidolgozott tételsorok?

Figyelt kérdés

Idén fogok vizsgázni Logisztikai ügyintéző és szállítmányozásból ami 60 tétel. Raktározás és ügyintéző A B. Engem az érdekelne hogy tudnék találni vhol az internet eldugott bugyraiban kidolgozott tételeket?

A segítségért hálás lennék, és egyébként nagyon nehéz egy okj-s vizsga?



#vizsga #OKJ #tétel #logisztika #raktározás #logisztikai ügyintéző és szállítmányozó #kidolgozott tételsorok
2017. okt. 10. 17:02
 1/2 anonim válasza:
Én pár nap múlva vizsgázom. E- learningen tanulok. Egy gyakorlati napom volt. Videókon keresztül tanulom a számolásos feladatokat. A szóbeli vizsgarész tétel címeit elkülde az iskola illetve a téleleken belül azokat a felsorolásokat amiket a feleletbe bele kell foglalni. Vannak tételek a neten, de azok olyan terjedelmesek, azokat át kell dolgozni. Egyenlore még nem talaltam full kidolgozott 60 tételes pakkot.
2017. nov. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, eltudnád küldeni nekem a tétel sort?

Nagyon sokat segítenél vele. Az idén vizsgázom és nem találom sehol a 2018as tételsor kidolgozott verzióját.

Ha bármilyen infód van róla, kérlek az alábbi email címre küld el.


email: mowkystar@gmail.com


Előre is köszönöm.

2018. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!