Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem Vállalatgazd...

Debreceni Egyetem Vállalatgazdaságtan?

Figyelt kérdés
Nábrádi tanárúr az ellenőrző kérdésekből szokta összeállítani a ZH-t? Tapasztalatok?

2017. okt. 14. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azokból van az elmélet.

Szóval elég kidolgozni és bemagolni az egészet.

Gyakorlati feladat részt is megcsináltuk gyakorlaton. Zh-ban csak más számokkal volt az egyik csoportnak, a másiknak még a számok is ugyanazok voltak.

Puskázni is viszonylag elég könnyű, bár ha elkap, akkor tuti példát statuál rajtad.


Nagytudású/sokat tapasztalt tanár. Az óráira csak a történetei miatt jártam, amik hiába sokszor viccesnek/poénosnak tűnnek, sokkal többet tanítanak, mint az egész képzésen az órák 50-60%-a.

2017. okt. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ sokat segítettél :)
2017. okt. 17. 14:40
 3/4 anonim válasza:
És a vizsgán a 2 ZH-hoz kellő ellenőrzőkérdések lesznek? Szóbelinél, illetve írásbelinél ez hogy működik nála?
2018. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Külön alakítani kell ahhoz, hogy valaki megbukjon nála.

De amúgy a vizsga is csak a kérdéseket tartalmazza, bármennyire is mondja, hogy nem.

2018. jan. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!