Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig van lehetőségem bemutat...

Meddig van lehetőségem bemutatni a nyelvvizsgámat, hogy ne vesszen el a diplomám?

Figyelt kérdés

2016 júniusában államvizsgáztam óvodapedagógus szakon.

Most csinálom a nyelvvizsgát, egy része megvan.

Az egyik csoporttársam szerint 1,5 évünk van bemutatni a nyelvvizsgát vagy fizethetünk. A baj az, hogy az decemberben lejár, addigra meg tuti nem lesz meg a bizonyítványom. Mit lehet tenni, én úgy tudtam ha megvan az államvizsga csak a nyelvvizsga hiányzik akkor bármikor be lehet mutatni a nyelvvizsga bizonyítványt...



2017. okt. 18. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nincs olyan hogy határidő, ezt eltörölték. Bármikor bemutathatod.
2017. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem az #1 választ, de a hallgatói szerződés szerint a képzési idő másfélszerese alatt kell diplomát szerezned (ez a nyelvvizsgát is magába foglalja, hiszen a diplomát csak akkor kapod meg, ha sikeres az államvizsgád és meg van a nyelvvizsgád).

Elvileg vannak "kiskapuk", ha kifutsz az időből, akkor a visszafizetés helyett le is dolgozhatod, illetve ha valamilyen nyelvi tanfolyamra beiratkozol, akkor az nem számít bele ebbe az időbe stb. De ennek nézz jobban utána.

2017. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Melyik nyelvből

mentél ?

2018. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugye nem Esperanto ?
2018. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!