Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok így lemaradva?...

Csak én vagyok így lemaradva? Ti hogy haladtok az érettségi tételek tanulásával? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Én tudok bioszból :11 et , töriből: 2 őt , magyarból : 4 et , németből : 1 et :(:( és még van hátra kb 120 tétel :O:O nem tudom hogy fogom megtanulni :S:S pedig naponta min egyet megtanulok de van hogy azt az eggyet is 4 órán át tanulom(pedig nem magolom meg ilyenek csak próbálom értelmezni de valahogy nem megy ) aztán meg fáradt vagyok és ennyi volt a napom :( más is van ezzel igy? hogy tanuljak ? tanácsokat tudtok adni?
2010. máj. 30. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
már két éve megvannak tanulva, és már el is felejtettem őket érettségi óta.
2010. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ne görcsölj rajta, inkább csak olvasgasd őket. Hidd el, megragad. Amúgy én elmentem dolgozni érettségi előtt, ebben az időszakban, amikor tanulni kellett volna:). Azért meglett a 4,00:). Úgyhogy csak nyugodtan.
2010. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Én még 1 dbot nem tanultam meg egyikből se. (biosz,töri,magyar) . Talán a biosz az amit cska át kell nézni,mert irásbelire megtanultam a nagy részét
2010. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Én még semmit nem tanultam. Nekem 80 tételem van (az angolt nem számolom bele, arra nem nagyon tudok készülni) Nekem jún. 20 után lesz a szóbelim, úgyhogy bele kellene húzni. Csak amíg nem tudom az írásbeli eredményét, nincs ami motiváljon..
2010. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 czibles ***** válasza:
73%

emelt matekra nézegetem a témaköröket, de azokat nagyjából tudom.

töri-magyar meg nem érdekel. tovább tanulásban nem számít be.

minimum 5-6 pontot megkapom, ha elmegyek és felolvasom a tétel címet.

2010. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Én is úgy vagyok vele, hogy ameddig nem tudom az írásbeli pontos eredményét, nem motivál semmi a tanulásra... (vagy csak erre fogom:D)

Nekem 40 magyar, 20 biosz, 20 német, 20 töri van + a matek (mert nem lett meg a 20%-om...:|), szóval nekem gázosabb, és még bele sem kezdtem semelyikbe. Egyszerűen nem bírom rávenni magam, pedig már rég el kellett volna kezdenem.

Neked azt tudom javasolni amit a többiek, hogy olvasgasd, aztán majdcsak megragad valami...:D Nem vagy elkésve szerintem még, meg fogod tudni tanulni!:)

Lara

2010. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
én magolni nem tudok...van 42 magyarom, a nyelvtant letöltöttem netről, az irodalom felét megcsináltam, másik felét holnap szerzem meg, a 20 törit megcsináltam, azokat olvasgatom, de ennél többet nem fogok tanulni...csak olvasgatok:)
2010. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
egyébként no para:) nekem tavaly az emelt kémiám írásbeli része 52% lett, aztán szóbelire 4 nap alatt megtanultam 96%ra:D
2010. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Nekem még az elkövetkezendő kb. 15 napra kellene beosztanom a maradék 80 tételem...de a szóbeliken múlnak az ötöseim, úgyhogy nem adom fel :D
2010. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én töriből 6, magyarból 3, németből 1, nyelvtanból 2 és bioszból 0 tételt tudok.

töriből németből és magyarból 100%os felelet kellene a jobb jegyért.és 16-án vizsgázok.

asszem én rosszabb helyzetben vagyok.

2010. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!