Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan program ahova be...

Van olyan program ahova be lehet írni a kérdőív eredményeit és csinál belőle diagramot?

Figyelt kérdés
Papír alapon van több mint 100 db kérdőivem. Összesítettem magamnak hogy miből hány db válasz lett. Ezt hova lehetne beírni hogy tudjak csinálni belőle diagramot?
2017. okt. 29. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Excel.
2017. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Google Docs-on belül a Sheets (hasonló a fent említett Excelhez).
2017. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ebben az egyben sajnos nem vagyok otthon.

Köszönöm!

2017. okt. 29. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Excel a legkönnyebb. Nem tudom miröl szol a kérdöived, de pl. egy osztály dolgozatainak az értékelése. Egyik oszlopba beirod, hogy elégtelen, elégséges, közepes, jo, jeles ; mellé a másik oszlopba azt, hogy hány darab volt belöle. Alulra beirod az össz darabszámot, akkor százalékos formát is kapsz. Kijelölöd a kitöltött cellákat, és tudsz válogatni a diagramok között. Ha ennél bonyolultabb a kérdöived, tudod használni a függvényeket is mellé.
2017. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jaj ez nagyon hasznos volt!:) Egyetemen volt első félévben informatika, de én azóta excelt nem használtam.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!:) Rendesek vagytok!

2017. okt. 29. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!