Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség, mit csináljak?!

Segítség, mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Most vagyok 10. osztályos, és az a nagy gondom, hogy egyáltalán nem megy a matek. De olyannyira nem, hogy már van belőle két egyesem is, eddig ilyenre még nem volt példa. Attól félek, hogy ezt nem fogom tudni kijavítani kettesre, és félévkor megbukok. Egyébként jó tanulónak mondanám magam, a matekon kívül négyeseim és ötöseim vannak, tehát nem a szorgalmammal van a hiba. Mindig is ez a fránya tantárgy rontotta el a bizonyítványaim összképét, egyszerűen úgy érzem, hogy semmi eszem hozzá. Az akarat megvan bennem, viszont semmi nincs, amiből erőt, illetve észt gyűjthetnék hozzá. Ilyenkor mit lehetne tenni? Valaki járt már hasonló cipőben? Kezdek kétségbe esni, hogy nekem még ki kell bírnom 2,5 évet a matek mellett...

2017. nov. 4. 03:19
 1/2 anonim ***** válasza:

gyakorolj:)

2esre nem nehéz kihozni

2017. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem járj korrepetálóhoz. sokat segítene szerintem.
2017. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!