Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik gazd-menedzsment...

Melyik gazd-menedzsment diploma piacképesebb, egy Óubdai Keletis vagy egy Metropolitános (régi BKF) végzettségű?

Figyelt kérdés

Anno jártam az óbudaira foszkos képzsére, most alapképzésen Metropolitánra járok.

A keletin töltött éveket jóval színvonalasabbnak éreztem, viszont Óbudai nem a gazdasági szakjairól lett híres.

A metropolitán meg egy nagyon erős jól marketingelt egyetem de, amilyen diákok oda járnak az durva, olyan szinten elrontott neveletlen, tróger gyűjtőhely, hogy az hihetetlen. Nagyon ritka találni egy értelmes tekintet végig sétálva a diákok között. Viszont tanárok terén eddig jókat tapasztaltam, szóval a tananyagot ott is el lehet sajátítani persze. Igazából ami érdekel, hogy ti mit gondoltok, később a munkáltatók szemében melyik diploma lesz piacképesebb? csak mert van lehetőségem még visszamenni a Keletire.

Nem kérek keresztkérdéseket meg keresztkötözködéseket, hogy egyik sem piacképes meg ilyenek.

Komoly véleményekre vagyok kíváncsi



#keleti #OE #Metropolitan #gazd-men gazdmenedzsment
2017. nov. 4. 15:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Metropolitánról sok jót nem hallottam, én magam a 2. évemet a Keletin koptatom bár nem gazdmenen.


Nézd, én mindenképpen OE-KGK mellé tenném a voksom, szerintem a munkáltatók komolyabban veszik. Nem mellesleg, amit kapsz tudást kevésbé bullshit, mint a Metropolitánon.

2017. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Egyik se..az összes ilyen menedzsmentes cucc büfészak. És Metropolitan..ha már oda jársz:-D Nem Metropolitán. Úgyhogy lényegében mindegy. A Kérdés hogy akarsz-e tandíjat fizetni a semmiért vagy ingyen akarod?
2017. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

köszönöm első,

második a magadfajtáknak meg direkt kikötöttem, hogy nem érdekelnek a válaszaid, gazdmenedzsment full nem büfé, rengeteg lehetőséged van diplomád után, rengeteg.

2017. nov. 4. 16:10
 4/21 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Keleti nehezebb, mint a METU, szóval kérdés, mire kell a diploma, megéri-e a plusz szopást az ÓE-KGK.
2017. nov. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%
Metropolitan-nel sokkal több multi cég működik együtt. Keletiről csak szart hallottam, az igaz, hogy szétszívatnak, de hasznod sem lesz belőle. Óbudaira akkor menjen az ember, ha nem vették fel BME-re és mérnök akar lenni.
2017. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Az METROPOLITEN, nem röhögtek ki eddig, hogy metropolitán?

Ez piacképesebb talán.

Amúgy Corvinus, BGE

2017. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

# 6


Neked sem jött össze azért :D


Vicces, hogy úgy hordtok le iskolákat, hogy még a nevüket sem tudjátok normálisan leírni. Itt látszik, hogy mennyire mérvadó a véleményetek.

2017. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Én csak úgy írtam le, ahogy kiejteni kell, ha már a keves Kérdező is est tette. Nemrosszindulatból.


Amúgy 3 évet jártam a BGE-re, majd 2-őt a Corvinusra. Nyomában sincs ez a két sulinak az IBS és társai.

2017. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
BGE-n egyedül az emberi erőforrások 3 éves. :)
2017. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Bocs az elírásokért.

Az iskolát nem BGF-nek hívják, hanem Budapesti Gazdasági Egyetem.

BCE - Budapesti Corvinus Egyetem


Hogyan érzéjeltessem máshogy, hogy az Metropolitan, amit "Metropiltennek" és nem "Metropolitánnak" hívnak.

2017. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!