Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Holnapra kell...

Mit tegyek? Holnapra kell választanom (többi lent)

Figyelt kérdés
Gimi 2.os vagyok,idén dönteni kellett matek,kemia,tortenelem szeminárium kozott(matekot valasztottam,de mindig rosszul erzem magam,ev eleje ota 1-2 feladatot tudtam csak,ugy erzem en vagyok a leghulyebb).Ha átmennek akkor torire,de torivel nemtudom mire mennek.Matekon csak azert maradnek,mert az tobb sulira kell igy hogy nemtudom mi akarok lenni,de mindig rosszul erzem magam,hogy semmit sem tudok.Ha itt maradnék csak ebbol erettsegiznek.Ha torire atmennek,akkor jovore lehet bioszt valasztani abbol erettsegiznek.Matek vagy biosz lenne a legjobb valasztas?

2017. nov. 6. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Irodalom nincs? Csak azért mert eléggé összeszedetlen a fogalmazási módod. Csapódsz innen oda.. és teleszövöd az egészet felesleges dolgokkal. A lényeg pedig kimarad.


Kiválasztottad a matekot. Oké.

Gyakorolsz rendesen matekból? Vagy csak elvagy egyik napról a másikra, 1-2 házit megírsz és vége?

Akkor ne is csodálkozz...

Nem mindenki Istenadta tehetség matekból, gyakorolni kell vagy nem is fog menni.


Töri is egy verzió. Mire mennél vele? Plusz történelem órák----> nagyobb töri tudás----> emelt töri érettségin jól jön.


Először is azt kell fixálni, hogy mi a továbbtanulási szándékod!

Amennyiben reál tagozat, akkor matek. Ha inkább humán és nem lesz soha matekod, akkor töri.


Biosz megint új verzió... az inkább akkor kell ha orvosi, gyógyszerés(bár inkább kémiás), és hasonló szakok.

2017. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!