Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esély egy legalább 45...

Van esély egy legalább 45 pontos kémia szóbelire?

Figyelt kérdés
Most ősszel érettségiztem kémiából, 70% lett az írásbelim. Szerintetek nagyon nehéz összehozni egy 45 vagy több pontos szóbelit? Elsősorban személyes tapasztalokra lennék kíváncsi. Májusban csak 41 pontot kaptam, pedig nagyon jó tételt húztam és mindent elmondtam, és most nagyon aggódok hogy nehezebb lesz a tétel és még rosszabbat adnak:( sajnos várhatóan pont ugyanaz a bizottság lesz:( esetleg valamilyen tippetek van hogy mire kell nagyon odafigyelni vagy mi az amit jó ha kiemelek a feleletemben?:/
2017. nov. 6. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van, főleg, ha felkészültebb vagy, mint amilyen tavaly voltál. Szerintem jó, ha látják rajtad, hogy összeszedett vagy, esetleg, ha megemlítesz plusz infókat is. Hogy mit emelj ki, az tételenként változó. Én tavaly mentem újra, és 50 pontos lett, szóval meg lehet csinálni, de a 41 se rossz ám. :D Hajrá! :)
2017. nov. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ! :) nálunk tavaly senki sem kapott maximumot, és tőlem is kb 2 kérdést kérdeztek mert mindent elmondtam, az egyik vizsgaztató még meg is dícsért és ezért nem értettem hogy 'hova tűnt' -az a 9 pont :/
2017. nov. 6. 23:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 47 pontot kaptam úgy, hogy az A,B tétel jól ment, de a C-re nem jöttem rá, abban elég sokat segítettek.
2017. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!